אימון אישי

אני מאמינה אמונה שלמה בעיקרון ההתרחבות: הטבע ניחן ברצון בסיסי להתרחב, זהו דחף בסיסי ששולט ביקום, ובא לידי ביטוי גם אצלנו, בני האדם. "כי האדם עץ השדה, כמו העץ הוא שואף למעלה…" (נתן זך).

לכל אדם יש זכות, חובה ויכולת ליצור את העתיד המיטבי שלו. המפתח ליישום עקרון ההתרחבות אצלנו בני האדם נמצא בידינו אנו, והוא מבוסס על התובנה שאנו המובילים את חיינו ובידינו נמצאת הבחירה. תחילתה של תובנה זו היא בתהליך פנימי של התפתחות וצמיחה אישית מתוך העמקת ההיכרות שלנו עם עצמנו. ומן הבפנים אל החוץ: התהליך הפנימי מוביל לתוצר החיצוני, היינו לקיחת אחריות על חיינו, על דרכי התקשורת שלנו עם הסובבים אותנו ועל מערכות היחסים שלנו במעגלים השונים של חיינו, בבית ובעבודה; ובהכרח יוצר בהמשך אפקט דופלר ומשפיע לטובה גם על הסביבה הבאה עמו במגע.

לתפיסתי, אימון אישי מיועד לסייע לאנשים להשיג את הפוטנציאל המלא שלהם, ולהעצים אותם לחיות חיים מלאי משמעות, של מימוש עצמי וסיפוק. תהליך של אימון אישי מסייע בהגדרת מטרות ובעיצוב תוכנית פרקטית להשגתן, ועוזר להתגבר על מכשולים בדרך להגשמתן. מתוך הדגשת העוצמות ונקודות הגדולה בכל אחד מן המתאמנים, מתחיל התהליך המופלא של התרחבות, המאפשר למתאמן להסתכל על עצמו מנקודת מבט חיובית ועוצמתית. הסתכלות זו משפיעה על המתאמן כאמור לקחת אחריות על חייו ועל בחירותיו, לקחת את המושכות לידיים ולפעול מתוך מיקוד שליטה פנימי.

האם האימון "עובד"? אימון נמצא כלי משמעותי לפיתוח מנהיגות אישית ונותן תוצאות משמעותיות בזמן קצר יחסית. פגישות האימון יוצרות מוטיבציה למתאמן וכתוצאה מכך גם לאנשים אחרים בסביבתו ומאפשרות מימוש יעדים ושיפור בתחומים רבים.

התחומים בהם אני מתמחה בתהליכי אימון אישי הינם בין היתר העלאת בטחון עצמי, עמידה על שלי והצבת גבולות, מציאת זוגיות, שיפור הזוגיות והתקשורת הזוגית, וכן קבלת החלטות וביצוען.

צרו קשר עוד היום לקביעת מפגש יעוץ ראשוני: 054-4713485 או באימייל shanyeshed@gmail.com

כתיבת תגובה