אודותי

אישה, רעיה ואםתמונת פרופיל נוב' 2010

פסיכולוגית ומאמנת אישית וזוגית מוסמכת.

בוגרת תואר ראשון במשפטים (LLB), האוניברסיטה העברית, ירושלים.

בוגרת תואר שני בפסיכולוגיה (MA), אוניברסיטת ג'ון פ. קנדי, קליפורניה.

בוגרת הכשרת מאמנים במכון "גומא" הכוללת אימון אישי, אימון זוגי ו אימון משפחתי.

חברה ב לשכת המאמנים בישראל.

בוגרת לימודי שיטת "הקומי", פסיכותרפיה חוויתית בודהיסטית המשלבת שיחה ותשומת לב לגוף, מכון הקומי בסן פרנסיסקו, קליפורניה.

בתחילת דרכי המקצועית, לאחר מספר שנות עבודה כעורכת דין, מצאתי עצמי כמהה לקשר משמעותי יותר עם אנשים במסגרת עבודתי, כזה שיאפשר לי לסייע ולתמוך באנשים ואשר יביא לידי ביטוי את יכולותי הטבעיות.

מהרגע שהצטרפתי ללימודי התואר השני ב פסיכולוגיה, הבנתי שמצאתי את אשר חיפשתי. המסלול שבו למדתי נעשה בדרך חוויתית ומלאת חיות (vitality) אשר דרשה השתתפות מלאה ואינטנסיבית בתהליך. תהליך זה שינה את חיי לעד. הוא איפשר לי להכיר את עצמי לעומק, לפגוש את עצמי באמת, ובעקבות זאת לחיות חיים מלאים יותר, עם משמעות וסיפוק.

כחלק ממסלול ההכשרה המקצועי, עבדתי מעל לשנתיים כפסיכותרפיסטית (פסיכותרפיה = טיפול פסיכולוגי) במסגרת טרום התמחות והתמחות, שם טיפלתי במיגוון רחב של מטופלים ושימשתי כמנחת קבוצת נשים. הכשרה זו איפשרה לי להעמיק עוד יותר את הידע והנסיון המקצועיים אשר צברתי במהלך הלימודים.

לאחר שהיה ממושכת בארה"ב חזרתי לארץ והוספתי אל ארגז הכלים הטיפולי שלי את תחום ה אימון, בו אני עוסקת מאז 2010. המפגש שלי עם תחום האימון נולד כחלק מסל הקליטה המחודשת בארץ. הופתעתי מעוצמת התהליך והתרגשתי בעדותי לשינוי שהוא חולל בחייהם של המתאמנים אותם ליוויתי. האימון עבורי הוא כלי רענן המיישם בצורה מאורגנת ומובנית את רעיונות הפסיכולוגיה החיובית.

במהלך השנים האחרונות טיפלתי בנשים וגברים, בזוגות, ובקבוצה אשר נפגשה על בסיס שבועי במשך מעל לשנה. הטיפול בו התמחיתי ובו אני מאמינה הוא טיפול פסיכולוגי המשלב את התאוריות והגישות האקזיסטנציאליסטית, ההומנית, וההתייחסותית, ואת שיטת ה"הקומי". הטיפול משלב שיחה ותשומת לב לגוף, עם דגש על הקשבה אקטיבית למטופל ונוכחות עם המציאות שלו באותו רגע. בתהליך הטיפולי משולבים אלמנטים מתחום האימון (קואצ'ינג) והפסיכולוגיה החיובית, יכולות של הקשבה עמוקה ודינאמית, ודגש על תשומת לב למטרה אליה מכוונ/ת המתאמנ/ת ("המצב הרצוי").

ליצירת קשר ולתיאום פגישת היכרות: 054-4713485, shanyeshed@gmail.com